Author: 4***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This product is really good and looks exactly like the one in the photo. The lace is great❤️
Color: Multicolor
Price: 434kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Japanese Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*6 |
| Net Weight | 296 g |
| Length | 75 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb25022715883681821 |
Author: 4***1
Date:
Review: This product is really good and looks exactly like the one in the photo. The lace is great❤️
Color: Multicolor
Author: n***e
Date:
Review: I have every colour of this wig. Worth every penny😍
Color: Burnt Orange
Author: n***e
Date:
Review: Second time buying and this hair is just perfect. Looks real and super elegant
Color: Multicolor
Author: j***a
Date:
Review: Perfect
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.